Zajęcia dla dorosłych

Balet, jazz, joga, stretching

Fit balet

Autorskie zajęcia baletowe opierające się na technice tańca klasycznego, ćwiczeniach cardio, siłowych połączonych z pilatesem. W skrócie: wzmocnienie ciała, kondycji, poprawa postawy, wzmocnienie kręgosłupa i delikatność ruchu. Balet dla dorosłych bez presji ale dla przyjemności i zdrowia.

Jazz

Taneczne zajęcia dla każdego. Mają na celu naukę elementów tańca modern i jazzowego, których kompilacja jest najpopularniejszą formą tej techniki. Jazz wykorzystywany jest w teledyskach, spektaklach współczesnych, w teatrze tańca oraz został spopularyzowany w programach jak „You Can Dance”. Zajęcia prowadzą do nauki choreografii pełnej przestrzeni i elementów popisowych.

Stretching

Rozciągnięcie, elastyczność, sprawność. To synonimy efektu naszych zajęć. Rozciągamy całe ciało z naciskiem na szpagaty, skłony oczywiście dopasowane do możliwości uczestników. Zajęcia dla każdego, w każdym wieku.

Joga

Ćwiczenia wzmacniające szczególnie kręgosłup, mięśnie głębokie oraz poprawiające sprężystość i rozciągnięcie mięśni. Poczuj harmonię między sobą a światem zewnętrznym. Skupienie na swoim ciele i uwolnienie umysłu od dnia codziennego zapewnia głęboki relaks i odprężenie. Zajęcia polecane dla każdego bez względu na umiejętności czy wiek.

Szkoła Tańca Baletka

Pierwsze zajęcia zawsze bez zobowiązań! Zapraszamy dzieci marzące o scenie i tiulowych spódniczkach oraz dorosłych, którzy chcą realizować swoją pasję do tańca, uczyć się nowych technik lub … spełniać marzenia z dzieciństwa.

Wykonanie: Globalmedia