Szkoła Tańca Baletka

Wyjątkowe miejsce, wyjątkowi ludzie

Szkoła Tańca „Baletka” to miejsce wyjątkowe, tworzone ze szczerej pasji i miłości do tańca.

Zamiarem naszej pracy, poza oczywistą zdolnością pięknego poruszania się, jest przekazanie zamiłowania do tego co robimy, do czego zmierzamy.

Nikt nie musi stać się profesjonalnym tancerzem, ale ważne by w tym co robimy towarzyszyła nam pasja.

Poprzez ciekawy zestaw zajęć i świetnych instruktorów dajemy możliwość nauki na najwyższym poziomie, bez względu na poziom zaawansowania.

Nasza oferta opiera się głównie na tańcu klasycznym. Zajęcia prowadzone są w grupach dostosowanych do wieku i stopnia zaawansowania.

Proponujemy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz lekcje indywidualne.

Program zajęć obejmuje także naukę podstawowych kroków z technik tańca ludowego, charakterystycznego, jazzowego, współczesnego i użytkowego.

Dzięki temu nasi uczniowie rozwijają się bardzo wszechstronnie oraz umieją łączyć i wykorzystywać powyższe techniki w zróżnicowanych stylistycznie choreografiach.

Balet uczy cierpliwości w zdobywaniu celu, uczy pokonywania przeszkód gdy zmagamy się z niedoskonałością własnego ciała, daje lekcję pokory życiowej i chęci ciągłego samodoskonalenia. Większość z tych wartości jest na tyle uniwersalna, że możemy przenieść je na inne dziedziny naszego życia.

Taniec klasyczny jest jedną z najstarszych technik tanecznych opracowanych i opisanych bardzo szczegółowo. Jego prawidłowe wykonanie to efekt wielu lat ciężkiej pracy nad własnym ciałem i umysłem.

Balet jest techniką uniwersalną, podstawą, do której odnoszą się inne techniki i zapożyczają z niej pozy, figury czy nazewnictwo.

Poznaj zespół Szkoły Tańca Baletka

Nasi doświadczeni pedagodzy czekają!

Zapraszamy na zajęcia baletowe!

I inne formy tańca. Zarówno dzieci jak i dorosłych.

Wykonanie: Globalmedia