Zajęcia dla dzieci i młodzieży

Balet, akrobatyka i inne formy

Małe Balerinki

Zajęcia dla dzieci od 3 r.ż, podczas, których dzieci wprowadzane są w świat tańca. Zajęcia płynnie łączą naukę kroków i figur z zabawą czy piosenkami. Kładziemy nacisk na prawidłową postawę ciała, ustawienie stóp, koordynację ruchowoprzestrzenną oraz umuzykalnienie.
Zajęcia te polecane przez lekarzy ortopedów wspomagają harmonijny rozwój ciała a także uczą zachowania w grupie, cierpliwości i wytrwałości. Łączą cechy rytmiki, korektywy i tańca. Na tych zajęciach każda dziewczynka może poczuć się jak księżniczka – baletnica.

Balet początkujący 6+

Zajęcia baletowe uczące od podstaw kroków, pozycji i figur czyli baletowych pas. Program obejmuje założenia 1 klasy szkoły baletowej czyli bazę do dalszej nauki. Dzieci uczą się łączyć ćwiczenia w płynne kombinacje. Zajęcia wspomagają harmonijny rozwój mięśni, kształtują sylwetkę i postawę ciała oraz jego elastyczność. W zajęcia wplatane są elementy zabawy aby pobudzić wyobraźnię dzieci i sprawić by zajęcia baletowe były ciekawą przygodą.

Balet Klasy 0, 1, 2, 3

Zajęcia doskonalące technikę tańca klasycznego. W zależności od postępów dzieci podzielone są na klasy, których program jest dostosowany do możliwości dzieci. Zajęcia obejmują lekcję baletu według schematu profesjonalnej szkoły baletowej. Dzieci uczą się kolejnych kroków i trudniejszych ćwiczeń. Wprowadzane są także choreografie czyli układy, które są prezentowane na pokazach i koncertach.

Balet klasa profesjonalna

Ćwiczenia na najtrudniejszym poziomie technicznym. Schemat lekcji oparty jest na rosyjskiej szkole tańca klasycznego. Uczennice przygotowywane są do profesjonalnych występów, biorą udział w spektaklach i pokazach. Najlepsi przygotowywani są do Międzynarodowych Konkursów Baletowych.

Mix dance

Mieszanka stylów: tańca jazzowego, towarzyskiego i hip -hopu. Na tych zajęciach nie ma nudy! Nauka choreografii w rytm popularnych hitów, videoclipów i teledysków. Zajęcia zapoznające z kilkoma technikami aby móc płynnie poruszać się w różnych stylach. Pomagają opanować koordynację, ćwiczą pamięć i pracę w grupie. Zajęcia dają dużą swobodę w tańcu w ogóle i otwierają horyzonty na inne formy tańca. Baza baletowa na pewno też się przyda.

Akrobatyka

Akrobatyka dla najmłodszych

Pierwsze zajęcia akrobatyczne dla najmłodszych (4+) mające na celu ogólne wzmocnienie i uelastycznienie ciała oraz wyrobienie kondycji. Na zajęciach skupiamy się na przegięciach, rozciągnięciu, wzmocnieniu ramion i stóp oraz mięśni brzucha. Wszystko dostosowane do wieku młodszych dzieci. Jeśli Twoje dziecko skacze, robi fikołki i tryska energią te zajęcia są dla niego! Niespożytą energię zamienimy na pracę nad własnym ciałem w przyjemny sposób.

Szkoła Tańca Baletka

Pierwsze zajęcia zawsze bez zobowiązań! Zapraszamy dzieci marzące o scenie i tiulowych spódniczkach oraz dorosłych, którzy chcą realizować swoją pasję do tańca, uczyć się nowych technik lub … spełniać marzenia z dzieciństwa.

Wykonanie: Globalmedia