Zajęcia dla dzieci i młodzieży

Balet, akrobatyka i inne formy

Małe Balerinki

Zajęcia dla dzieci od 3 roku życia, podczas, których dzieci wprowadzane są w świat tańca. Zajęcia płynnie łączą naukę kroków i figur z zabawą czy piosenkami. Kładziemy nacisk na prawidłową postawę ciała, ustawienie stóp, koordynację ruchowoprzestrzenną oraz umuzykalnienie.
Zajęcia te polecane przez lekarzy ortopedów wspomagają harmonijny rozwój ciała a także uczą zachowania w grupie, cierpliwości i wytrwałości. Łączą cechy rytmiki, korektywy i tańca. Na tych zajęciach każda dziewczynka może poczuć się jak księżniczka – baletnica.

Balet początkujący 6+

Zajęcia baletowe uczące od podstaw kroków, pozycji i figur czyli baletowych pas. Program obejmuje założenia 1 klasy szkoły baletowej czyli bazę do dalszej nauki. Dzieci uczą się łączyć ćwiczenia w płynne kombinacje. Zajęcia wspomagają harmonijny rozwój mięśni, kształtują sylwetkę i postawę ciała oraz jego elastyczność. W zajęcia wplatane są elementy zabawy aby pobudzić wyobraźnię dzieci i sprawić by zajęcia baletowe były ciekawą przygodą.

Balet Klasy 0, 1, 2, 3

Zajęcia doskonalące technikę tańca klasycznego. W zależności od postępów dzieci podzielone są na klasy, których program jest dostosowany do możliwości dzieci. Zajęcia obejmują lekcję baletu według schematu profesjonalnej szkoły baletowej. Dzieci uczą się kolejnych kroków i trudniejszych ćwiczeń. Wprowadzane są także choreografie czyli układy, które są prezentowane na pokazach i koncertach.

Balet klasa profesjonalna

Ćwiczenia na najtrudniejszym poziomie technicznym. Schemat lekcji oparty jest na rosyjskiej szkole tańca klasycznego. Uczennice przygotowywane są do profesjonalnych występów, biorą udział w spektaklach i pokazach. Najlepsi przygotowywani są do Międzynarodowych Konkursów Baletowych.

Mix dance

Mieszanka stylów: tańca jazzowego, towarzyskiego i hip -hopu. Na tych zajęciach nie ma nudy! Nauka choreografii w rytm popularnych hitów, videoclipów i teledysków. Zajęcia zapoznające z kilkoma technikami aby móc płynnie poruszać się w różnych stylach. Pomagają opanować koordynację, ćwiczą pamięć i pracę w grupie. Zajęcia dają dużą swobodę w tańcu w ogóle i otwierają horyzonty na inne formy tańca. Baza baletowa na pewno też się przyda.

Akrobatyka

Jest to idealne dopełnienie zajęć baletowych lub samodzielnej nauki. Przewroty, fikołki, stanie na rękach, gwiazdy, przejścia machowe, szpagaty, to tylko niektóre triki, których się tutaj nauczysz. Pod czujnym okiem i silną ręką Pana Marka możesz zostać prawdziwym akrobatą.

Akrobatyka dla najmłodszych

Pierwsze zajęcia akrobatyczne dla najmłodszych (4+) mające na celu ogólne wzmocnienie i uelastycznienie ciała oraz wyrobienie kondycji. Na zajęciach skupiamy się na przegięciach, rozciągnięciu, wzmocnieniu ramion i stóp oraz mięśni brzucha. Wszystko dostosowane do wieku młodszych dzieci. Jeśli Twoje dziecko skacze, robi fikołki i tryska energią te zajęcia są dla niego! Niespożytą energię zamienimy na pracę nad własnym ciałem w przyjemny sposób.

Szkoła Tańca Baletka

Pierwsze zajęcia zawsze bez zobowiązań! Zapraszamy dzieci marzące o scenie i tiulowych spódniczkach oraz dorosłych, którzy chcą realizować swoją pasję do tańca, uczyć się nowych technik lub … spełniać marzenia z dzieciństwa.

Wykonanie: Globalmedia