Zajęcia online w Szkole Tańca Baletka

Home » Wydarzenia

Szanowni Państwo, przyjaciele Baletki,

Wszyscy przeżywamy teraz trudny czas, rozprzestrzenianie się koronawirusa uniemożliwia większości z nas prace w trybie standardowym.

Jedyną możliwością przetrwania dla Szkoły Tańca Baletka jest dalsze działanie, dlatego mobilizujemy siły i jesteśmy gotowi na kontynuacje zajęć w systemie nauki online.

OFERTA ZAJĘĆ OBEJMUJE:

  • Balet poziom początkujący
  • Balet poziom średniozaawansowany
  • Body Balet dla dorosłych i młodzieży
  • Gimnastyka dla smyka, czyli akrobatyka dla początkujących (zajęcia ruchowo- sportowe na poprawę kondycji, gibkości, doskonałe na rozładowanie energii)

Zajęcia w systemie nauki online będą się odbywać przy pomocy aplikacji ZOOM, która umożliwia wzięcie udziału w wideokonferencji. Dzięki temu zajęcia będą się odbywać w czasie rzeczywistym, co umożliwi dzieciom interakcję z prowadzącym oraz daje możliwość ewentualnej korekty podczas ćwiczeń (PRAWIE jak na żywo :)).
Istnieje możliwość wzięcia udziału w zajęciach raz, dwa lub trzy razy w tygodniu, w zależności jak Państwu wygodnie.

Osoby, które są zainteresowane taką formą zajęć proszone są o kontakt z nami, zapraszamy również do dołączania nowe osoby.

Adres e-mail: szkolabaletka@gmail.com

Nr telefonu: 884 608 108

Mamy nadzieję, że taka forma zajęć pozwoli na kontynuację realizowania zamierzonych celów w tym roku. Czekamy z niecierpliwością aż sytuacja się uspokoi i w końcu będziemy mogli się spotkać na sali treningowej! A tym czasem dbajcie o siebie i najbliższych i najważniejsze #zostanwdomu jeśli to tylko możliwe!

Ewa Budny-Orłowska i zespół Szkoły Tańca Baletka

Wykonanie: Globalmedia